Příprava hostování partnerských škol u nás

S našimi partnery jsme dohodli další výjezd, který se tentokrát uskuteční u nás. V září tak bude naše škola hostitelem a partnerské školy uvítáme u nás v Neveklově.

Tématem projektu SOS: It is time to take Action for Technology Addiction jsou aktivity, které mohou pomoci bojovat proti závislosti na digitálních technologiích a umožnit zažehnout kreativitu v mladých lidech. V našem případě se zaměříme na sportovní a aktivní trávení volného času a pokusíme se partnerským školám představit nejen naše okolí, ale také různé sportovní aktivity. Kromě toho se je pokusíme zapojit i do projektu spojeného se Dnem jazyků, který každoročně probíhá na naší škole.

Sledujte náš instagram a facebook, kde najdete nejen fotografie z našich výjezdů, ale také dalších aktivit, do kterých se studenti Obchodní akademie mohou zapojit.