administrative docsadministrative docs

Okresní kolo v atletice - VLAŠIM

Dne 16.9. se vybraní studenti zúčastnili okresního kola v atletice ve Vlašimi a velmi úspěšně!

v chladném ránu se na Vlašimském atletickém stadiónu v 9 hodin odstartovaly těžké boje studentů v atletice. Soutěžilo se v technických disciplínách (koule, dálka, výška) a v běžeckých disciplínách. Nejlépe se nám dařilo ve skoku vysokém, kde Pavlo Khamulyak obsadil 1. místo s výkonem 166 cm. Martin Svoboda byl však v těsném závěsu za ním. Velmi slušný výsledek také zaznamenaly naše chlapecké štafety, kde studenti obsadili druhé místa v obou rozbězích. Celkově tak OA Neveklov obsadila 4. místo v chlapecké kategorii a 5. místo v dívčí kategorii.

Největší odměnou však pro studenty byla možnost zazávodit si na kvalitním tartanovém ovále tamějšího stadiónu ve Vlašimi. Všem studentům gratuluji a těším se na další závody!!